VOLNÉ PRACOVNÍ MÍSTO

25.10.2019 13:43

Inzerát:

Základní škola a mateřské škola Uhřice, okres Hodonín, příspěvková organizace, přijme školního asistenta – personální podpora MŠ, ZŠ a ŠD

 

Základní škola a mateřská škola Uhřice, přijme do svých řad školního asistenta – personální podpora ZŠ, MŠ a ŠD – celkově na 1,0 úvazek, s nástupem možným dohodou, nejdříve však od 1.12.2019. Požadujeme ukončené vzdělání, dle z. č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících. Podmínkou čistý trestní rejstřík. Nabízíme práci v příjemném kolektivu, zaměstnanecké benefity a mnoho dalšího.

Motivační dopis spolu se životopisem zasílejte na zs.uhrice@seznam.cz,

telefonní kontakt +420 773 631 574

 

 

                                                                      

 

PhDr. Kamil Ježík, MBA

                                                                       Ředitel školy